Yıllardır klitesinden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamızda ;
metal, mobilya ve döşemenin birleştiği işleri projelendirip modern, estetik, ekonomik ve şık tasarımlar ile 10.000² si kapalı 12.000 m² alan üzerine kurulmuş fabrikamızda konusunda uzman bir kadro ile üretiyoruz Ağırlıklı olarak okul sıraları, eğitim gereçleri, büro mobilyaları, sinema ve konferans salonları, otel-restaurant -kafetarya-bar mobilyaları için tasarım ve imalat hizmeti veren firmamız; imalatın %50'sini yurt dışına ihraç ederek bölgemizde sektörünün önde gelen mobilya üreticileri arasında yer alıyor.

ÖNCE KALİTE!

Türkiye' nin önde gelen ofis, okul, otel mobilyaları, üreticisi Gaziantep Okul Sırası' un felefesini bu iki kelime ile özetlemek mümkün Çünkü kalite, gerçekten elde edildiğinde birçok özelliğide beraberinde getiriyor. Gaziantep Okul Sırası hedeflediği kaliteye ulaşmak için, sektördeki son gelişme ve trendleri yakından takip ediyor, kaliteyi en uygun fiyata sunarak sektöründe fark yaratıyor. Gaziantep Okul Sırası size en iyiyi sunmak için çok çalışıyor ve dinamimini sizin beğeninizden alıyor.

ZAMAN, İNSAN VE İHTİYAÇLARI DEĞİŞİYOR!

İlerleyen teknoloji, globalleşen dünya ve yoğunlaşan iş temposu... Bu tempoyla başa çıkmak için çok çalışmak yetmiyor, bunun yanında verimli çalışmak gerekiyor. Söz konusu verim olunca da ofis mobilya ve araçlarının önemi ortaya çıkıyor.

Gaziantep Okul Sırası, çalışan insanın mesaisinin büyük bölümünü üzerinde geçirdiği koltuğun verimli çalışmaya katkısını her yönüyle değerlemdirerek, bu doğrultuda fonksiyonel ofis koltuklarını sunuyor. Rahatlığı estetiği, ergonomiyi ve fayanıklılığı, bir araya getiriyor.

Gaziantep Okul Sırası'da beklentilerinize en uygun oturma çözümlerini bulacaksınız.


Geri